Göcek’te karşı konulmaz manzaranın tadını çıkarın!

Göcek’te karşı konulmaz manzaranın tadını çıkarın!

Göcek’te karşı konulmaz manzaranın tadını çıkarın!

Dalaman havaalanına karayolu ile sadece 20 dakika uzaklıkta, Göcek, güney Ege kıyısında küçük bir belde. Deniz, dağ ve ormanı bir araya getiren, büyüleyici ada ve koylara sahip Göcek koyu, karşı konulmaz manzaralar ve muhteşem panoramalar sunar.
Fethiye körfezindeki eşsiz konumu itibari ile Göcek yatçılık turizmine yönelmiş ve Türkiye’nin en seçkin marinaları arasında yerini bulmuştur. Bu sayede, mavi yolculukseyrindekiler için de Göcek kaçınılmaz bir durak olmuştur.
Körfezin 12 adasına doğru kalkan tekne turları için mükemmel bir başlangıç noktası olmanın yanı sıra, Göcek bir de çarşısının sıcak Akdeniz atmosferini tatmak isteyenler için hoş bir buluşma mekanıdır. Kordon boyunca gezindikten ve çarşıdaki çeşitli halıcı, kuyumcu ve diğer butikleri keşfettikten sonra, restoranlarda Türk mutfağı veya taze balık tadarken, rakıdan Türk kahvesine kadar büyük keyif yaşayacaksınız.
Türkiye’nin güney ege ve Akdeniz kıyılarını, Fethiye, Ölüdeniz, Dalyan gibi tipik beldelerini de keşfetme olanağı sunan Göcek, ayrıca doğa âşıklarına da bölgede çeşitli gezi olanakları sunar.
Karada demir atmak isteyenler için, Villa DanLin Hotel, Göcek çarşı içinde cazibeli küçük bir butik otel. Konumu itibariyle, otelden dışarı adım atar atmaz, marinalara yürüyerek ulaşma imkanını, Göcek’in çeşitli restoran, bar ve butikleri arasında gezme keyfini yaşayabilirsiniz. İç avlu mekanı sayesinde sakin ve nezih bir ortam yaratan otelimiz, aynı zamanda huzur içinde havuz başı keyfini de tattırıyor.

Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz:

Benzer Yazılar:

0 yorum

Bu yazıya siz de yorum yapabilirsiniz

Bu yazıya yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir