Teknede Mezuniyet Balosu

Teknede Mezuniyet Balosu

Teknede Mezuniyet Balosu

Yoğun ve yorucu okul döneminden sonra büyük bir heyecanla beklenir mezuniyet gecesi ve en iyisi olsun istenir. Yıldızların altında, deniz, müzik ve bol eğlence eşliğinde alışılmışın dışında unutulmayacak bir mezuniyet gecesiyaşamak istiyorsanız, teknede kutlamayı düşünebilirsiniz.

Teknede mezuniyet kutlamaları için tur firmaları özel turlarlar düzenlemekte. Günübirlik olabileceği gibi kişi sayısına göre yatılı turlar da ayarlanabilir. Akşam yemeği ve alkollü-alkolsüz içecek dahil menüleriyle tekne turları denenmeye değer. İstanbul başta olmak üzere İzmir, Marmaris ve Göcek gibi tatil yöreleri de teknede mezuniyet kutlamaları düzenlemektedir. Tatil yapmak isteyenler için buralar daha tercihler arasına konulabilir.

Tur fiyatları firmalara göre değişiklik gösterse de 1 gece için ortalama 75 Tl ve 150 Tl arasında değişmektedir. Kalmalı olduğunda fiyatlar değişiyor tabii ki. Önceden rezervasyon yapılarak ve firmayla anlaşarak uygun fiyatlara mezuniyet balonuzu düzenleyebilirsiniz.

5-10 kişi, yakın arkadaşlar hem kutlama havasında olsun hem de tatil yapalım diye düşünüyorsanız Göcek koylarını Nirvana S Teknesi ile gezmenizi tavsiye ederiz.

Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz:

Benzer Yazılar:

0 yorum

Bu yazıya siz de yorum yapabilirsiniz

Bu yazıya yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir