Düğün İçin Tekne Kiralama Fiyatları

Düğün İçin Tekne Kiralama Fiyatları

Düğün İçin Tekne Kiralama Fiyatları

Geleneksel salon düğünleri ve kır düğünleri yerine hayatlarının en özel günü için farklı bir düğün hayal eden çiftler şu günlerde teknede düğün düzenleyen firmaların kapısını çalıyor. 50 kişiden başlayıp, 500 kişiye kadar konuklarınızı bu teknelerde misafir edebilirsiniz. Genellikle tekne fiyatına dahil olan hizmetler; dış süsleme, masa ve sandalye kıyafetleri, gelin ve damat masası süsleri, canlı müzik, dj, isteğe bağlı olarak oryantal Show olmaktadır. Alkollü ve alkolsüz menü seçenekleri mevcut olmakla birlikte yat turlarında olduğu gibi içecekleri siz de temin edebiliyorsunuz.
Teknede düğün organizasyonları düzenleyen firmalar fiyatları kişi başı olarak belirlemekte ve bu fiyatlar seçtiğiniz yemek menüsüne, süslemelerde kullanılan malzemeye göre değişmekte. Davetli sayısı arttıkça kişi başı menü fiyatı daha uyguna geliyor. Bu sebeple fazla kişi gelirse tutar fazla olur diye düşünmenize gerek kalmadan tüm sevdiklerini düğününüze davet edebilirsiniz.
Firmayı seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç noktaya değinecek olursak; öncelikle düğünün kaç saat olacağını sormalısınız, bazı firmalar iki buçuk saatle sınırlı tutarken, dört buçuk saate kadar hizmet veren firmalar da mevcut. Ayrıca fiyat farkı olsa da misafirlerinizi birkaç yerden alan firmaları tercih etmeniz daha yerinde bir karar olabilir.

Düğününüzü teknede yapmanın dezavantajları arasına davet edeceğiniz kişi sayının sınırlı olmasının yanında denizin dalgalı olduğu zamanlarda teknenin sallanmasını da eklemeliyiz. Firmalar tekne büyük olduğu için sallanmaz dese de sallanıyor, bu sebeple de dans etme vakti geldiğinde bayanlar dans etmek bir yana yürümekte zorlandıkları için bir müddet sonra ayakkabılarını çıkarmak zorunda kalabiliyorlar. Bir de her düğünde olduğu gibi erken ayrılmak isteyen misafirlerinizin olabileceğini unutmayın. Bu durumlarda belli bir saatte (mesela düğün başladıktan iki saat sonra) tekneden ayrılacak olan kişileri almaya gelen başka bir tekne ayarlayabilirsiniz.
Tekne düğünlerinin avantajlarını ve dezavantajlarını belirttikten sonra kararı size bırakıyor, güzel ve mutlu bir gün ve ömür geçirmenizi diliyoruz

Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz:

Benzer Yazılar:

0 yorum

Bu yazıya siz de yorum yapabilirsiniz

Bu yazıya yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir