Sarıgerme Akdeniz Evleri

Sarıgerme Akdeniz Evleri

Sarıgerme Akdeniz Evleri

Sarıgerme ‘de bulunan Akdeniz Villaları tatilde huzuru, sessizliği ve doğayla iç içe olmayı hayal edenler için bulunmaz bir fırsat. Sarıgerme Köyü‘nün saklı cenneti olarak da nitelendirebiliriz bu sevimli tatil sitesini. Köy insanının sıcaklığını ve misafirperverliğini siteye ulaştığınız köy yolundan geçerken hissetmeye başlıyorsunuz. Site sakinleri de genellikle senelerdir düzenli olarak yazlıklarına gelen kişiler olduğundan burada da aynı sıcak havayı bulacaksınız. Yakın çevresindeki oteller sayesinde her geçen gün yabancı turistlerin Akdeniz Villalarına olan ilgisi artıyor.

Sahile ulaşmak için sitenin kendine ait teknesiyle her yarım saatte bir Dalaman Çayı’ndan tekne ile 5 dk.da denize ulaşabiliyorsunuz. Merak edenler için site Dalaman çayının hemen yanında yani tekneye ulaşmak için çok fazla yürümenize gerek kalmıyor.

Akdeniz Villalarının Dalaman hava alanına yakın olması siteye ulaşımda bir avantaj sağlarken şu sıralar Akdeniz Evlerinin yakınlarına kurulan Hilton Golf Otel ile aynı sahili kullanması da sitenin tanınırlığını ve değerini fazlasıyla arttırmıştır.

Sitede:

24 saat güvenlik hizmeti verilmekte ve açık otopark bulunmaktadır.

Büyük ve küçük havuz, futbol, voleybol ve basketbol sahaları mevcuttur ve bu alanları kullanmak ücretsizdir.

Sarıgerme Akdeniz Villalarında tatil yapmanın avantajları;

*Bozulmamış eşsiz doğa harikası Sarıgerme Plajı’nın 5 yıldızlı otellerinin ( Hilton, Magic Life, Iber..) su sporlarından yararlanabilir,

*Dalaman Çayı’nda rafting,

*Dalyan’da tarihi Kral Mezarlıkları’nın arasında Caretta Caretta kaplumbağalarının eşliğinde gezinti, çamur banyosuve ardından İztuzu Plajı’na ulaşabilir,

*Sıcaktan kaçmak istediğinizde Yuvarlak Çay’a gidebilir (yayla) arzuya göre tandır, balık yedikten sonra buz gibi suya çınar ağacındaki aslı ipten sallanarak atlayıp kendinize gelebilirsiniz..

Yamaç paraşütü için Fethiye’ye

Eğlenmek için ise Marmaris’e gidebilirsiniz.

Arabanız varsa Göcek, Ortaca, Dalaman, Dalyan, Fethiye, Marmaris ve Köyceğiz’e çok rahat şekilde ulaşabilirsiniz. Mesafe olarak yakın yerlerdir.

Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz:

Benzer Yazılar:

0 yorum

Bu yazıya siz de yorum yapabilirsiniz

Bu yazıya yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir