2017 Ramazan Bayramı Erken Rezervasyon İndirimi

2017 Ramazan Bayramı Erken Rezervasyon İndirimi

2017 Ramazan Bayramı Erken Rezervasyon İndirimi

2017 yılı Ramazan Bayramı yaklaşırken hala plan yapmamış olanlar için Nirvana S Teknesi ailesi olarak mavi yolculuğunuzda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

24 Haziran 2017 cumartesi günü Ramazan Bayramı arefesi ile başlayan tatil 27 Haziran 2017 salı günü Ramazan Bayramı'nın 3. günü olarak sona erecek. Daha önce Göcek'i görmemiş olanlar ya da Göcek'in eşsiz koylarına ve adalarına gönlünü kaptırmış olanlar için Göcek Mavi Tur erken rezervasyon fırsatı devam ediyor.

Bayram için kaptanımızın belirlemiş olduğu mavi tur programı yanında sizlerin özel istekleri doğrultusunda da istenen ada ve koylarda konaklama yapılabilecektir.

Yatılı turlar için 2 ile 6 kişi arası tercih edilirken günübirlik turlarda bu sayı 10 kişiye kadar çıkabilmektedir.

İsterseniz her şey dahil tur planını seçerek ne yesek derdinden kurtulabilirsiniz. içeceklerin size ait olduğunu, içmek istediğiniz ne varsa teknenin bulunduğu yere yakın olan büyük marketlerden temin edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

İsterseniz yemek ve içmek istediğiniz ne varsa limana geldiğinizde büyük marketlerden satın alarak bizlere teslim edebilir ve tur boyunca bu yiyecek ve içecekleri sizlere hizmet edebiliriz.

Ya da günün istediğiniz öğününü koylardaki restoranlarda yiyeceğiniz şekilde mavi turumuzu organize edebiliriz.

Daha ayrıntılı bilgi için bizlere telefon ya da mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle,

Meryem & Sadi GÜRBÜZER

+90 532 500 1763

Nirvana S

Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz:

Benzer Yazılar:

0 yorum

Bu yazıya siz de yorum yapabilirsiniz

Bu yazıya yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir