2018 Ramazan Bayramı Tatilinde Mavi Tur Fırsatı

2018 Ramazan Bayramı Tatilinde Mavi Tur Fırsatı

2018 Ramazan Bayramı Tatilinde Mavi Tur Fırsatı

Tekne tatilini denememiş, mavi tur tecrübesi edinmemişseniz veya tam bir deniz tutkunuysanız bu erken rezervasyon fırsatları tam sizlere göre.

Türkiye’nin en güzel koylarına sahip Göcek’te bu bayram birlikte huzuru bulmaya ne dersiniz? 2018 Ramazan bayramı tatilinizi hala nasıl değerlendireceğinize karar veremediyseniz hemen sayfamıza bir göz atın. Sadi kaptanın tecrübesi, Meryem hanımın leziz yemekleriyle Nirvana S Teknesi sizlere eşlik etmekten mutluluk duyar. İster arkadaşlarınızla, ister ailenizle, isterseniz tek başınıza günübirlik ya da yatılı olarak hizmet alabileceğiniz Nirvana S ailesi tüm samimiyetiyle sizi karşılamaya hazır. Yatılı turlarımızda 2 ile 6 kişilik gruplar uygun görülürken günübirlik turlarda kişi sayısı 10 a kadar çıkabilmektedir.

14 Haziran 2018 Perşembe günü bayram arifesi ile başlayan 2018 Ramazan bayramı Cuma, Cumartesi ve Pazar günleriyle iş yoğunluğundan, şehir kalabalığından sıkılanlar için güzel bir tatil fırsatı. Göcek mavi tur olarak sizler için Sadi kaptanımız kaçırılmayacak bir tatil programı hazırladı. Göceğin eşşiz koyları ve adalarının dahil olduğu programımız sizlerinde isteği doğrultusunda değişime açık.

Sizler için hazırladığımız tur planlarında yemek seçimini sizlere bırakıyoruz. İsterseniz her şey dahil tur programını seçerek bugün ne yesek derdinden kurtulup kendinizi Meryem hanımın leziz yemeklerine bırakabilirsiniz. Uyarıyoruz parmaklarınızı yiyebilir hatta birkaç kilo alıp dönebilirsiniz :) yemek programınızı kendiniz belirlemek isterseniz limana yakın marketlerden istediğiniz yiyecekleri alıp aşçımız Meryem hanımın hünerli ellerine bırakabilirsiniz. Bir başka seçenek olarak da günün herhangi öğününü koylarda bulunan restoranlarda geçirebilirsiniz.

Bilmenizi isteriz ki tur boyunca tüm içecekleriniz size aittir ve gelmeden temin etmeniz gerekmektedir.

Erken rezervasyon fırsatları ve tüm turlar hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimiz aşağıdadır. Şimdiden mutlu, huzurlu, sağlıklı bayramlar :)

Görüşmek dileğiyle,

Meryem & Sadi GÜRBÜZER

+90 532 500 1763

Nirvana S Teknesi

Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz:

Benzer Yazılar:

0 yorum

Bu yazıya siz de yorum yapabilirsiniz

Bu yazıya yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir