Turlar

Nirvana S ile Tatil

GÜNLÜK TURLAR:

Ege ve Akdeniz’in en güzel koylarında, yeşille mavinin binlerce tonunun kaynaştığı doğal bir ortamda, sürükleyici bir yolculuğa ister dostlarınızla, ister ailenizle başbaşa olabileceğiniz özel “Nirvana S Teknesi” ile çıkmaya ne dersiniz?

TUR PROGRAMI

  • 10:00-10:30 arasında alışveriş yapıldıktan sonra misafirlerimiz Göcek Limanı’ndan alınarak mavi yolcuğumuza başlanır.
  • Gezeceğimiz koylar ile her bir koyda kalma süremiz, misafirlerimizin de görüşleri ile belirlenir.

*Sizin getirdiğiniz ya da bizden istediğiniz yiyecek ve içecekleri, gezi sırasında sizin arzu ettiğiniz zamanlarda sizlere sunmaktayız.

**Mavi yolculuk öncesi yapılan alışveriş, misafirlerimiz arzu ederlerse kendileri tarafından ya da beraber yapılmaktadır.

Limana dönüşümüz ise 17.30 – 18.00 saatleri arasındadır.

Not: Detaylı bilgi ve fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz.

HAFTALIK TURLAR:

Kalınmak istenen gün sayısının gelen misafirlerimizin isteği doğrultusunda belirlendiği turlardır. Gün kısıtlaması yoktur.
10.00 – 10.30 alışveriş yapıldıktan sonra misafirlerimizi Göcek Limanı’ndan alıp mavi yolcuğumuza başlarız.
Turlarımız Göcek Adalarını ve Koylarını içermektedir. Belli bir rotamız olduğu gibi, hangi koyda ne kadar süre kalmak istediğinizi siz de belirleyebilirsiniz.
Tur boyunca arzu ettiğiniz yemekleri size sunabilmemiz için kumanyanızı sizin temin etmenizi öneriyoruz (teknemizin bulunduğu yerde carrefour, migros, bim gibi marketler, manav, balıkçı vs. bulunmaktadır. Siz istediklerinizi alıyorsunuz, taşımasını onlar yapıyorlar.)
Sizlere şöyle bir tercih de sunuyoruz; günlük kişi başı 35 € – 40 € olacak şekilde sabah-öğle-akşam yemeklerini biz veriyoruz, alkollü-alkolsüz içecekleri siz alıyorsunuz. Nasıl arzu ederseniz..
Alternatif olarak kahvaltıyı teknede yapıp, yemekleri koylardaki restaurantlarda yapabilirsiniz.