s.s.s.

Hastalık/acil durumlarda nasıl bir müdahale oluyor?
Teknemizde ilk yardım çantası vardır. Acil durumlarda ise Amerikan Hastanesi’nin ilk yardım botu en kısa sürede tekneye ulaşmaktadır.
Balık tutabilir miyiz?
Şansınız varsa neden olmasın.
Evcil hayvanımızı yanımızda getirebilir miyiz?
Bu konu hakkında katı kurallarımız yoktur, telefonla daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Yanımızda neler getirmeliyiz?
Teknemizde pike, yastık, çarşaf, battaniye ve uyku tulumu, Şnorkel takımı, tavla, kağıt oyunları, okey takımı mevcut olup, siz sadece deniz havlusu ve özel eşyalarınızı getirebilirsiniz. Tüm gün denizde olacağınız için çok fazla kıyafet getirmenizi önermiyoruz.
Tur boyunca yapabileceğimiz aktiviteler nelerdir?
Tur boyunca koylarda bulunan su sporları aktivitelerini kiralayabilirsiniz. Bunlar; jet-ski, banana, su kayağı, parasailing vb. Teknede ise tavla, kağıt oyunları, okey gibi oyunlar ile zamanınızı değerlendirebilirsiniz.
Belirli bir tur rotası var mıdır, bu rota dışına çıkmak mümkün müdür? Bunun ücreti nedir?
Yatılı gelen misafirlerimiz hangi koyda ne kadar süre kalacaklarına kendileri karar verebilmektedir. Beğendiğiniz koylarda daha uzun süre kalabiliriz, bunun için ekstra bir ücret talep edilmemektedir.
Tura çıkabileceğimiz dönemler nelerdir? Bu dönemlerde hava koşulları nasıldır?
Nisan’dan başlayıp Ekim ayı sonuna kadar iklim elverişlidir. Sakinliği sevenler ve sıcaktan hoşlanmayanlar için sezon başı ve sonu daha uygundur.
Yiyecek ve içecekler tur fiyatına dahil midir?
Hayır, dahil değildir. Bu konu hakkında sizlere 4 alternatif sunuyoruz: 1) Yiyecek ve içecekleri siz alıyorsunuz. 2) Zamanımız yok derseniz, sizin yerinize alışverişi biz de yapabiliriz. 3) Günlük kişi başı 35 € – 40 € karşılığında içecekler hariç yiyecekleri biz temin ediyoruz. 4) Kahvaltıyı teknede yapıp, yemekleri koylardaki restaurantlarda yapabilirsiniz.
Tur fiyatı ne kadardır?
Tur fiyatı tura katılacak kişi sayısı ve gelmek istediğiniz tarihe göre değişmektedir. Verdiğimiz fiyat teknenin günlük kalkış fiyatıdır, kişi başı fiyat değildir. Telefon ya da mail ile bizlere ulaşarak detaylı bilgiyi alabilirsiniz.
Tuvalet – Banyo nasıldır?
Klozetlerimiz ev tipi olup her bir banyo-wc cam mozaik ile döşenmiştir. Duş teknesinin üstü tik ağacı kaplıdır, böylelikle hijyen açısından duş alırken ayağınız su ile temas etmemektedir.
Sıcak su var mı?
Evet, sıcak – soğuk su mevcuttur.
Yelken var mıdır?
Evet, sessizliği seven misafirlerimizin isteği üzerine hava şartları müsait olduğu sürece yelken açabiliyoruz.
Kaç gün önceden rezervasyon yaptırmak gerekir?
Ne kadar erken rezervasyon yaptırırsanız istediğiniz tarihleri boş bulma şansınız yüksek olur. Bu sebeple bizim önerimiz; tatil yapmak istediğiniz günler belli olduğunda rezervasyon yaptırmanız yönündedir.
Tura en fazla kaç kişi katılabiliriz?
Yatılı olursa en fazla 6 kişi, günü birlik 10 kişiye kadar alabiliriz.
Mavi tur bir hafta olmak zorunda mı, daha kısa/uzun süreli tura çıkabilir miyiz?
Hayır, bazı firmalarda 1 hafta ile sınırlıdır, bizde böyle bir sınırlama yoktur, gün sayısını siz belirleyebilirsiniz.